Szukaj

Praca w iossi

Konsultantka marki {iossi} pilnie poszukiwana :)

Poszukujemy pozytywnej, pełnej energii osoby na stanowisko naszej konsultantki. Będzie ona reprezentować nas na targach branżowych, dniach otwartych z marką, jak również doradzać w doborze odpowiedniej pielęgnacji. Dołącz do naszego zespołu! :)

Miejsce pracy: Kłaj (30 km na wschód od Krakowa), cała Polska
godziny pracy: bardzo elastyczne

Zakres zadań:

  • udzielanie klientom informacji o produktach
  • zbudowanie relacji z klientem poprzez dobór kosmetyków dedykowanych danemu rodzajowi skóry
  • aktywna sprzedaż produktów i reprezentowanie firmy podczas targów kosmetycznych
  • szkolenia produktowe personelu u naszych klientów biznesowych
  • dbanie o estetyczną ekspozycję produktów
  • wsparcie przy dodatkowych projektach / wydarzeniach

Profil idealnej Kandydatki:

  • doświadczenie w obsłudze klienta w branży kosmetycznej
  • wykształcenie kosmetologiczne lub dermatologiczne
  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów
  • radzenie sobie z trudnymi sytuacjami w obsłudze klienta, jak i codzienną komunikacją
  • posługiwanie się ładną i poprawną polszczyzną,
  • serdeczność i wyrozumiałość dla kontrahentów
  • aktywne prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością zatrudnienia na stałe
  • gruntowne przeszkolenie w zakresie wykonywanych obowiązków
  • elastyczny grafik pracy

Prosimy o przesłanie swojego CV z aktualnym zdjęciem na adres iossi@iossi.eu. List motywacyjny nie jest konieczny, ale będzie nam miło, jeśli napiszesz o sobie kilka zdań :)

Pozdrawiamy
Zespół {iossi}

Data publikacji: 17.01.2020

Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Prosimy o zamieszczenie odpowiedniej klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj